Ledtechniek in de media
Klassieke lantaarnpalen met led
Onlangs verscheen een leuk artikel in Ledmagazine over onze partner op het gebied van klassieke verlichting: DE NOOD.
DE NOOD uit Middelburg (Zeeland) is marktleider in de ontwikkeling en productie van klassieke armaturen en lantaarnpalen.
Daarmee bedient het een nichemarkt. Maar ook die is volop in beweging als gevolg van de led-revolutie. Traditionele lichtbronnen worden vervangen, nieuwe functionaliteiten worden toegevoegd.
De werkwijze van DE NOOD verschilt daarbij radicaal van die van de grote lichtfabrikanten. ‘Bij ons is het armatuur het vaste uitgangspunt, niet de lichtbron en aansturing’, aldus commercieel directeur Thomas Akveld.
Download en lees het volledige artikel 'Het behoud en reproduceren van historisch erfgoed staan centraal' via onderstaande link